Новини: Засідання робочої групи з питань врегулювання видачі довідок про склад сім"ї
Керування дозволамиКерування дозволами

Засідання робочої групи з питань врегулювання видачі довідок про склад сім"ї

У п’ятницю, 21.07 відбулось засідання робочої групи з питань видачі правлінням ОСББ довідок про склад сім’ї, прописаних, та фактично проживаючих осіб, так званих довідок: ф-2, ф-3, видача яких не врегульована законом повною мірою. Як відомо, на першому вінницькому форумі ОСББ дана проблема викликала резонанс, тому було прийнято рішення зібрати представників органів місцевого самоврядування та голів правління ОСББ за одним столом та спільно вирішити існуючу проблему.
На засіданні були присутні представники Відділу по розвитку ОСББ, нотаріату, Департаментів ВМР, зокрема: житлового господарства, соціальної політики, адміністративних послуг, освіти, правової політики та якості, голови діючих ОСББ, "РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ОСББ МІСТА ВІННИЦЯ", ТОВ "Керуючої компанії" "Вінниця Комфорт Сервіс ". 
Представники органів місцевого самоврядування спільно з головами ОСББ вирішили, систематизувати інформацію щодо того, які структури вимагають відповідні довідки, з якою метою, та на яких підставах.
Після систематизації відповідної інформації, буде скликано другу робочу групу та розроблено пропозиції по врегулюванню цього питання на місцевому рівні.
Дякуємо усім, хто долучився, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.