Анонс: До 14 квітня 2017 року всі ОСББ міста мають здійснити санітарне прибирання прилеглих та закріплених за ними територій
Керування дозволамиКерування дозволами

До 14 квітня 2017 року всі ОСББ міста мають здійснити санітарне прибирання прилеглих та закріплених за ними територій


З метою поліпшення стану довкілля, озеленення міста, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану міста відповідно до Правил благоустрою території міста Вінниця та Програми охорони навколишнього природного середовища м. Вінниця на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Вінницької міської ради від 28.10.2016 р. № 435, інформуємо Вас про необхідність проведення до 14 квітня 2017 року санітарного прибирання прилеглих та закріплених за Вашим ОСББ територій, висадки зелених насаджень, ремонту та фарбування дитячо-спортивних та господарських споруд.
Додатково повідомляємо, що рішенням Вінницької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 01.03.2011 року № 104» від 24.02.2017 року № 623 внесені наступні зміни до рішення міської ради від 01.03.2011 року № 104 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Вінниці»:
п. 6.4.2. викладено у наступній редакції: «Утримання в належному стані та благоустрій прибудинкової та прилеглої території багатоквартирного житлового будинку, належних до нього будівель, споруд та прилеглої території спільного використання, розподіл якої здійснюється на підставі землевпорядної документації, проводиться балансоутримувачем цього будинку або юридичною чи фізичною особою, з якою балансоутримувачем укладено відповідний договір на утримання та благоустрій зазначених територій»;
п. 6.9.5. викладено у наступній редакції: «Покриття дворів, тротуарів, проїжджої частини, територій, прилеглих до будівель громадської забудови, прибудинкової території, територій спільного використання, розподіл якої здійснюється на підставі землевпорядної документації, у тому числі до будівель та територій, що утримуються ОСББ, – покладається на балансоутримувача будівель, ОСББ».

З метою уникнення застосування комунальним підприємством Вінницької міської ради «Муніципальна поліція» штрафних санкцій рекомендуємо своєчасно завершити санітарне прибирання та озеленення прилеглих та закріплених за Вашим ОСББ територій.

Якщо у Вас виникли запитання, просимо звертатись за детальною інформацією до Відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста комунального підприємства Вінницької міської ради «Муніципальна поліція» за адресою: м. Вінниця, вулиця Р. Скалецького, 29 та  контактними номерами телефонів: (0432) 50–89–87, 50–89–84, 50–89–86).