Анонс: 27 квітня – III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»
Керування дозволамиКерування дозволами

27 квітня – III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»


27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності -  III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».
Розумне управління енергоресурсами – філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності - енергосервіс та енергоменеджмент. Це шлях не лише до енергонезалежності, а й активізації економіки кожного міста, регіону та всієї України загалом.
Ключові теми Форуму:
Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень.
Енергосервіс в бюджетній сфері: повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017. Приріст попиту на ЕСКО-договори від влади та інвесторів.
Енергосервіс в житловій сфері: вигоди будинків і ризики інвесторів. Необхідні передумови та потенційні бар’єри для національного поширення пілотних проектів у 2017 році.
Сучасні інструменти підвищення енергоефективності в промисловості: енергоменеджмент та фінансові стимули і санкції.
Новації програм з утеплення будинків.
Однією з ключових частин Форуму, традиційно, буде підписання Меморандумів про партнерство між Держенергоефективності та місцевими органами влади щодо запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.
До участі у Форумі запрошуються: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, ЗМІ та усі зацікавлені.
Організатор – Держенергоефективності.
Співорганізатори: Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні, Проект ЄС «Угода мерів – Схід ІІ», Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Проект UNIDO «Впровадження стандарту систем Е-менеджменту в промисловості», Проект GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні», Проект ПР ООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО», Проект GIZ «Енергоефективність у громадах», Представництво ЄБРР в Україні, Проект GIZ «Енергоефективність у лікарнях», Програма ЄБРР «IQ energy», Проект IFC «Енергоефективність у житловому секторі», Українсько-данський енергетичний центр, ТОВ «ФІАТУ» (партнер Проекту GIZ "Енергоефективність у громадах").
Відкриття Форуму: 10:00.
Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога, 16а, Конгресно-виставковий центр «Парковий».
Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова!
Для участі у Форумі зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: Форма​
Довідкова інформація щодо участі у Форумі за тел.: 044 590-59-64 та e-mail: 3eeforum@gmail.com.
Акредитація ЗМІ проходить за тел.: 044 590-59-65, 096-906-85-95 та e-mail: saeepressa@gmail.com.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ФОРУМ!​