Новини: ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ ЩОДО СТВОРЕННЯ ОСББ.
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ ЩОДО СТВОРЕННЯ ОСББ.

Не дивлячись на складні умови карантинних обмежень ініціативність співвласників по покращенню умов проживання та стану будинку не зменшується!
Станом на сьогодні у нашому місті вже створено 737 ОСББ у 785 багатоквартирних будинках!
Тому на запрошення вінничан, які бажають створити Об’єднання співвласників у своїх багатоквартирних будинках, співробітниками Ресурсного центру підтримки ОСББ та Відділу по розвитку підтримки ОСББ ВМР було проведено ряд інформаційних зустрічей. На цих зустрічах ми розповідаємо про те, як управляти багатоквартирним будинком створивши Об’єднання, як можна покращити умови проживання в ньому, як отримувати якісні послуги за обґрунтованими цінами та як, нарешті почати вирішувати, накопичені роками, проблеми по будинку.
Звичайно, ОСББ це не панацея від усіх негараздів, які спіткають співвласників у вирішені тих чи інших проблем по будинку, але це МОЖЛИВІСТЬ для кожного багатоквартирного будинку стати затишним, комфортним, відремонтованим та заслуговуючим на подовжений термін експлуатації для вас, співвласники!
Якщо у вас виникли питання щодо створення ОСББ - звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька, 65 або за телефонами: 57-33-57, (067)430-32-26.