Новини: ОНЛАЙН ПОСЛУГА З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ.
Керування дозволамиКерування дозволами

ОНЛАЙН ПОСЛУГА З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ.

Шановні клієнти!
Звертаємо увагу на те, що у мешканців міста Вінниці вже є можливість отримати адміністративну послугу з реєстрації місця проживання онлайн, адже ЦНАП «Прозорий офіс Вінницької міської ради долучився до експериментального проекту Мінцифри з реєстрації місця проживання через портал державних електронних послуг «Дія».
На даний час доступні наступні послуги:
- реєстрація місця проживання дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків (у тому числі з одночасним зняттям з попереднього місця проживання), зняття з місця проживання дитини віком до 14 років;
- реєстрація місця проживання особи за адресою її майна або за адресою іншого майна за умови згоди власника (у тому числі з одночасним зняттям з попереднього місця проживання), зняття з місця проживання.
Для отримання зазначених послуг необхідно зереєструватись або авторизуватись (якщо вже зареєстровані) у кабінеті громадянина на diia.gov.ua, заповнити необхідні онлайн-форми для отримання послуги та підписати заяву кваліфікованим електронним підписом.
Додаткову інформацію щодо послуги з реєстрації місця проживання можна отримати, зателефонувавши до Кол-центру ЦНАП «Прозорий офіс» за телефонами: (0432) 65-50-50; (067) 000-266-1; (073) 000-266-1.