Новини: РЕОРГАНІЗАЦІЯ ЖБК В ОСББ.
Керування дозволамиКерування дозволами

РЕОРГАНІЗАЦІЯ ЖБК В ОСББ.

Питання реорганізації ЖБК в ОСББ останнім часом набуває особливого значення для співвласників. Отримати більше можливостей для розвитку будинку, скористатися перевагами державного та муніципального фінансування енергоефективних заходів - і це при збереженні коштів та майна - ось далеко не повний перелік переваг, які переважають будь-які недоліка, як-от час на оформлення переходу.
Тож які саме переваги має реорганізація ЖБК в ОСББ?
По-перше, слід розуміти, що ЖБК не є формою управління будинком, а отже не дає співвласникам доступу до всіх можливостей, які існують у державі. Наприклад, взяти участь у програмі Фонд енергоефективності можуть тільки ті будинки, де вже створено ОСББ.
По-друге, будинки, в яких утримання здійснюється ЖБК також можуть бути виставлені на конкурс з призначення управителя, в результаті чого співвласникам доведеться сплачувати кошти і ЖБК, і управителю, і тривалий час розбиратися, чому сталася така ситуація.
Отже, якщо ви хочете принести своєму будинку найбільшу користь та не мати зайвого клопоту, варто не відкладати та якнайшвидше організувати правильне утримання свого будинку – реорганізувати ЖБК в ОСББ. Як це зробити - слідкуйте по інфографіці та читайте в статті Управбуд ОСББ Інфо: https://is.gd/hkXEVi