Новини: ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕТВОРИТИ ЗАСТАРІЛІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ В СУЧАСНІ, МОДЕРНІЗОВАНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ БУДИНКИ 🏢.
Керування дозволамиКерування дозволами

ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕТВОРИТИ ЗАСТАРІЛІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ В СУЧАСНІ, МОДЕРНІЗОВАНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ БУДИНКИ 🏢.

ЩЕ ОДИН ПРИКЛАД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ВПРОВАДЖЕНЬ МОЖНА ПОБАЧИТИ В МІСТІ ЖИТОМИР ПО ВУЛИЦІ КИЇВСЬКА, 47, ДЕ СТВОРЕНО ОСББ, СПІВВЛАСНИКИ ЯКОГО ПЕРЕЙМАЮЧИСЬ ДОЛЕЮ БУДИНКУ, ВИЯВИЛИ ІНІЦІАТИВУ ТА ДОСЯГЛИ ГАРНОГО РЕЗУЛЬТАТУ.
📎ЯКЩО МАЄТЕ БАЖАННЯ ПОКРАЩИТИ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ У СВОЇХ БУДИНКАХ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА БЕЗКОШТОВНОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ДО РЕГІОНАЛЬНОГО ПРЕДСТАВНИКА ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ У МІСТІ ВІННИЦІ 📩 Олексій Плиненко

💰Вартість опалення в 57-річній п'ятиповерхівці з ОСББ “Київська 47” в Житомирі майже вдвічі нижча, ніж у сусідніх будинках. Такий результат отримали мешканці завдяки реалізації заходів з енергоефективності за програмою “Енергодім”.
👌Під час візиту до Житомира Yegor Fareniuk, виконуючий обов'язки директора Фонду енергоефективності разом із Олексій Чернишов, Міністром розвитку громад та територій України відвідав будинок з ОСББ “Київська 47”, орієнтовна вартість проекту у якому складає 6,9 млн грн.
👌Детальніше про поїздку до енергомодернізованного будинку - у новині: 👉https://bit.ly/3qXqhD4