Новини: ВІТАЄМО СПІВВЛАСНИКІВ ЩЕ ОДНОГО ОБ'ЄДНАННЯ, ЯКІ СТВОРИЛИ ОСББ ТА ВИКОРИСТАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ БЕЗКОШТОВНОГО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ПО ПРОГРАМІ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НАШОГО МІСТА!
Керування дозволамиКерування дозволами

ВІТАЄМО СПІВВЛАСНИКІВ ЩЕ ОДНОГО ОБ'ЄДНАННЯ, ЯКІ СТВОРИЛИ ОСББ ТА ВИКОРИСТАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ БЕЗКОШТОВНОГО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ПО ПРОГРАМІ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НАШОГО МІСТА!

✅Вінницька міська рада, в особі департаменту житлового господарства, активно продовжує оновлювати житловий фонд Вінниці. На даний момент, найбільшим попитом користується такий вид робіт, як ремонт дахів.
🤸‍♂️Активні співвласники новоствореного ОСББ «Пирогова 61», вже можуть не перейматися за дощову погоду! На загальних зборах мешканці проголосували за проведення капітального ремонту даху, який виконується за кошти міського бюджету.
👩‍🏫Під час розробки проекту, мешканці обрали матеріалом для нової покрівлі – металочерепицю. Наразі, модернізація шатрового даху завершена, підрядна організація доклала вагомих зусиль, щоб зробити все швидко та якісно. Таким чином, 315 м2 старого шиферного покриття замінено на новеньку сертифіковану металочерепицю.
👍Мешканці багатоквартирного будинку дуже задоволені та вдячні за нову покрівлю, адже далеко не в усіх містах України можна відчути таку підтримку з боку міської ради.

Джерело:  Департамент житлового господарства Вінницької міської ради