Новини: З 01 ГРУДНЯ 2022 РОКУ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СУБСИДІЙ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!
Керування дозволамиКерування дозволами

З 01 ГРУДНЯ 2022 РОКУ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СУБСИДІЙ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ. ЗМІНИ З 1 ГРУДНЯ 2022 РОКУ
🔺З 1 грудня призначення та виплату субсидій, пільг здійснюватимуть органи Пенсійного фонду України. Тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатись до органів Пенсійного фонду.
🟣Для призначення субсидії можна звернутись у один із способів:
👉поштою або особисто до територіальних органів Пенсійного фонду України;
👉особисто до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади;
👉до ЦНАПу;
👉через портал «Дія»,
👉через сайт Міністерства соціальної політики.
🟣При цьому заяву можна буде подати незалежно від місця реєстрації.
📣Також документи можна буде надіслати дистанційно через вебпортал або мобільний додаток Пенсійного фонду України.
🟣Варто зазначити, що в листопаді 2022 року Пенсійним фондом України профінансовано субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень для 145,4 тис. домогосподарств Вінниччини. На їх виплату було спрямовано 113,1 млн грн.
🔔Важливо❗ Отримувачам, яким субсидія вже була призначена, повторно звертатись до органів Пенсійного фонду не потрібно. Призначені раніше виплати будуть надходити до завершення опалювального періоду.