Новини: ПРАВИЛА ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ВИГЛЯДУ АДРЕСНИХ ПОКАЖЧИКІВ У ВІННИЦІ.
Керування дозволамиКерування дозволами

ПРАВИЛА ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ВИГЛЯДУ АДРЕСНИХ ПОКАЖЧИКІВ У ВІННИЦІ.

Адресний знак — це немов візитівка міста. У Вінниці розроблено порядок і вигляд номерних знаків на будинках, що затвердженні Рішенням від 09.12.2021 р. № 3063 м. Вінниця «Про затвердження порядку щодо встановлення елементів адресного господарства (покажчиків назв вулиць та номерів будівель) на території Вінницької міської територіальної громади. Також це чудова можливість покращення естетичних якостей міського середовища на території Вінницької міської територіальної громади, які за відсутності єдиного стандарту у пострадянський період створили хаос на стінах будинків.
Цього року майже двісті вулиць у Вінниці змінили назву у процесі дерусифікації. Ви можете ознайомитися вже з розробленими і затвердженими типами покажчиків у м. Вінниця.
Адресна табличка розроблена у кольорах міста, які виділяють її на фасаді будь-якої будівлі посеред інших вивісок і відповідно асоціація з містом.
1. Напис на адресних покажчиках виконується українською мовою. Для покажчиків – знаків на центральних вулицях міста та вулицях загальноміського значення напис дублюється в транслітерації латиницею.
2. На фасадах будинків розміщуються покажчики вулиці, провулка, площі, номер будинку.
3. Покажчики (знаки, таблички) встановлюються на кожному будинку, споруді, які мають окрему адресу.
4. Покажчики розміщуються на фасаді, який виходить на дорогу.
5. Якщо будинок, споруда, територія підприємства чи садиба огороджені парканом (вище 2,0 м) та мають єдину поштову адресу, покажчики розміщуються біля воріт, з правого боку.
6. У всіх випадках крім перехресть використовується аншлаг типу «1»
7. На перехрестях вулиць рекомендується використовувати аншлаг типу «2» із зазначенням назви вулиці, на яку він виходить та номером будівлі (крім приватного сектору).
• матеріал – алюмінієвий композит (тришаровий матеріал – алюміній-пластик-алюміній, спаяні між собою) товщиною 3 мм;
• колір основи RAL 3004 бордо (вишневий), колір тексту RAL 9003 ;
• розміри аншлагу типу «3» мають бути 390 x 140 мм ;
• текст наноситься плівкою ORACAL;
• шрифт – VinnytsiaSans.
8. У всіх випадках крім перехресть використовується аншлаг типу «1»
9. На перехрестях вулиць рекомендується використовувати аншлаг типу «2» із зазначенням назви вулиці, на яку він виходить та номером будівлі (крім приватного сектору).