Новини: В ЦЬОМУ РОЦІ ВЖЕ РОЗПОЧАТО РЕМОНТИ ДАХІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ПО ПРОГРАМІ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ КОШТОМ ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
Керування дозволамиКерування дозволами

В ЦЬОМУ РОЦІ ВЖЕ РОЗПОЧАТО РЕМОНТИ ДАХІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ПО ПРОГРАМІ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ КОШТОМ ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

У Вінниці проводять капремонт п’яти покрівель багатоквартирних будинків
Роботи фінансуються міським бюджетом в рахунок першого безкоштовного капремонту для ОСББ. Як зазначили у Департамент житлового господарства Вінницької міської ради це дороговартісні роботи, тож при створенні об'єднання співвласників, вінничани часто обирають саме ремонт покрівель.
У Вінниці намагаються підтримувати людей, які беруть управління будинком у власні руки. Тому при створенні об'єднання співвласників коштом міського бюджету виконується капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку.
Це може бути як дах, так і, наприклад, система водопостачання, опалення, капітальний ремонт ліфта тощо.
Якщо будинок зведений до 1970 року, то покривається капремонт одразу двох конструктивних елементів, але при умові, що він не здійснюється протягом одного року. Таким чином торік безкоштовний капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку після створення ОСББ виконали в 21 житловому будинку.
Наразі усі будинки, де виконується капремонт дахів – це шатрові покрівлі. Зокрема, ремонтні роботи тривають за наступними адресами:
📌вул. Хмельницьке шосе, 112-А
📌вул. Кропивницького, 10
📌вул. Запорізька, 26
📌вул. Гоголя, 20
📌проспект Космонавтів, 51
На перших двох об’єктах уже виконали понад 60% робіт від запланованого. Втім терміни завершення робіт залежатимуть від погодних умов та відсутності інших форс-мажорів.
На сьогодні по будинках, що знаходяться на Хмельницькому шосе та Кропивницького, будівельники уже зняли старе покриття, облаштували вентиляційні канали та змонтували нову конструкцію. Наразі потрібно завершити роботи по монтажу безпосередньо шиферного покриття.
Загалом в місті цьогоріч запланований капремонт покрівель на 21 багатоквартирному будинку. Проте ця кількість не є остаточною та може коригуватися.