Новини: Вінничани стали частіше звертатися по допомогу у випадках домашнього насильства.
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничани стали частіше звертатися по допомогу у випадках домашнього насильства.

Вінничани стали частіше звертатися по допомогу у випадках домашнього насильства. Це стало можливим, вважають у Вінницький міський центр соціальних служб, завдяки активній роботі міської влади спільно з громадськими організаціями, які проводять інформаційні кампанії та надають допомогу постраждалим від домашнього насильства.
Так, біля «червоних лавок», які є символом боротьби із домашнім насильством, провели такий захід, аби підвищити обізнаність людей у питанні його протидії.
Участь у заході взяли представники міських соціальних служб, спільно з представниками Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії та громадським рухом «Віра, Надія, Любов».
Містянам нагадують, що у Вінниці працює Денний центр соціально-психологічної допомоги для осіб, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Також у громаді функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.
Гаряча лінія з питань протидії домашнього насильства: 093 900 15 60; 098 900 15 60.