Новини: В ДВОХ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ НАШОГО МІСТА, В ЯКИХ СТВОРЕНО ОСББ, ЗА ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ РОЗПОЧАТО РОБОТИ ПО ПРОВЕДЕННЮ ПЕРШОГО БЕЗКОШТОВНОГО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ЛІФТІВ, ЯКИЙ СПІВВЛАСНИКИ ОБРАЛИ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ
Керування дозволамиКерування дозволами

В ДВОХ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ НАШОГО МІСТА, В ЯКИХ СТВОРЕНО ОСББ, ЗА ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ РОЗПОЧАТО РОБОТИ  ПО ПРОВЕДЕННЮ ПЕРШОГО БЕЗКОШТОВНОГО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ЛІФТІВ, ЯКИЙ СПІВВЛАСНИКИ ОБРАЛИ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ

Сучасні, світлі та з системою диспетчеризації. У Вінниці продовжують оновлювати ліфти. З початку року комунальники розпочали капітальний ремонт підйомників у двох під’їздах.
Зокрема, капітально-відновлювальні роботи ліфтів тривають в першому під’їзді будинку на вулиці Келецькій, 105 та в першому під’їзді будинку за адресою вулиця А. Янгеля, 73. Ремонт здійснюється коштом міського бюджету.
«В обох будинках створені ОСББ, і мешканці в рахунок першого капітального ремонту для об’єднання вибрали саме ремонт ліфтів, – розповідає директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман. – Усі роботи виконуються, згідно з проєктом, який виготовлений на підставі попереднього обстеження. Обидва ліфти вичерпали 25-річний термін гарантійної експлуатації, тому потребують саме капітального, а не поточного ремонту».
В ході ремонтних робіт, фахівці оновлюють механізми та кабіну ліфта, встановлюють освітлення та систему безпровідної диспетчеризації. Остання дозволяє напряму, без використання мобільного телефона, зв’язатися з диспетчером «Вінницяміськліфт» у випадку аварійної зупинки підйомника.
На сьогодні системою безпровідної диспетчеризації обладнали уже третину вінницьких ліфтів. Загальна кількість підйомників у місті – понад 1700.
Цього року департамент житлового господарства запланував капітальний ремонт семи підйомників. По п’яти з них наразі проводяться тендерні процедури.