Новини: У ВІННИЦІ ПЛАНУЮТЬ ПРОВЕСТИ БЛАГОУСТРІЙ 14 ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ СЕРЕД ЯКИХ Є ОСББ НАШОГО МІСТА. ЯКЩО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ СПІВФІНАНСУВАННЯ ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ В ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА НАШОГО МІСТА.
Керування дозволамиКерування дозволами

У ВІННИЦІ ПЛАНУЮТЬ ПРОВЕСТИ БЛАГОУСТРІЙ 14 ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ СЕРЕД ЯКИХ Є ОСББ НАШОГО МІСТА. ЯКЩО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ СПІВФІНАНСУВАННЯ ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ В ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА НАШОГО МІСТА.

Замінять комунікації та зроблять благоустрій прибудинкових територій: у Вінниці цьогоріч відремонтують 14 прибудинкових територій
Як повідомляє Департамент житлового господарства Вінницької міської ради, йдеться про капремонт територіях за наступними адресами:
📍 вул. Л. Ратушної, 126;
📍 вул. Політехнічна, 6; 8; 10
📍 вул. Келецька, 60; 69; 84-86 (проїзд)
📍 просп. Юності, 20/73; 63;
📍 вул. О. Антонова, 23;
📍 вул. Космонавтів 45;
📍 вул. Стельмаха, 1; 53
Наразі комунальникам вдалось завершити капремонт одного двору – на вул. Келецькій, 71/49. Це був досить великий об’єкт, зазначають фахівці. Загальна площа робіт становить майже 3 тис. м².
Основні роботи виконували коштом міського бюджету, але за побажанням мешканців будинку тут облаштували також близько 50 паркомісць на умовах співфінансування, де 70% взяла на себе міськрада.
Найближчим часом розпочнуть роботи й на інших прибудинкових територіях. Усі роботи виконуватимуться після заміни інженерних мереж.
Для проведення робіт з благоустрою співвласники будинку можуть подати відповідну заяву до департаменту житлового господарства. Черговість проведення робіт визначається комісійно, відповідно до стану прибудинкової території та після заміни зовнішніх мереж тепло- та водопостачання і каналізації в разі потреби.
Важливо: у зв’язку з обмеженими можливостями бюджету, зокрема через воєнний стан, в роботу першочергово беруть об’єкти, до благоустрою яких мешканці готові долучитися на умовах співфінансування.