Новини: ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! ФОРМУЄТЬСЯ ЄДИНИЙ МУНІЦІПАЛЬНИЙ РЕЄСТР ОСІБ ДЛЯ ДОПОМОГИ ЗА РАХУНОК КОШТІВ З МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ.
Керування дозволамиКерування дозволами

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! ФОРМУЄТЬСЯ ЄДИНИЙ МУНІЦІПАЛЬНИЙ РЕЄСТР ОСІБ ДЛЯ ДОПОМОГИ ЗА РАХУНОК КОШТІВ З МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ.

створення ☑️Єдиного муніципального реєстру осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги за рахунок коштів Вінницької міської територіальної громади.
📋Звертаємо увагу мешканців, що Рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.03.2023 р. № 595 «Про створення Єдиного муніципального реєстру осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги за рахунок коштів Вінницької міської територіальної громади» (зі змінами), передбачено внесення відомостей про отримувачів пільг, доплат та послуг за рахунок коштів ВМТГ.
🧾Для цього таким заявникам необхідно перебувати на обліку в Єдиному муніципальному реєстрі осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги за рахунок коштів Вінницької міської територіальної громади (далі- Реєстр).
📝Для внесення відомостей до Реєстру слід звернутися в управління соціального захисту населення (Лівобережне) або (Правобережне) департаменту соціальної політики.
🗒️До заяви необхідно надати копії наступних документів (з пред’явленням оригіналів):
✅документа, що посвідчує особу – паспорт заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) або ID картку та довідки про реєстрацію місяця проживання;
✅довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (або довідку про відмову) заявника;
✅документи, що підтверджують право заявника на пільги, доплати та послуги.
‼️Зауважимо, що фахівці управлінь надають вичерпну інформацію щодо передбачених міською радою пільг та видають відповідну довідку про включення до Єдиного муніципального реєстру осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги за рахунок коштів Вінницької міської територіальної громади.
🏢За довідковою інформацією просимо звертатися:
управління соціального захисту населення (Правобережне), вул. Космонавтів, буд. 30, тел. ☎️(0432)50-83-89, 068-98-38-390, 097-101-58-40
управління соціального захисту населення (Лівобережне), вул. Замостянська, буд. 7, тел. ☎️(0432) 50-86-71, 068-98-38-340, 093-190-83-93