Новини: ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ В ДВОХ БУДИНКАХ
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ В ДВОХ БУДИНКАХ

Вечері, 01 жовтня, співробітники відділу по розвитку ОСББ ВМР та Ресурсного центру підтримки в різних частинах міста провели 2 інформаційні зустрічі за ініціативи активних співвласників багатоквартирних будинків з приводу роз`яснення мешканцям будинку про права, переваги та функції ОСББ. Обговорювалися питання створення об’єднання та участь у місцевих та державних програмах підтримки, а саме отримання капітального ремонту, які виконуються за кошти міського бюджету при створенні об’єднання, а також про поліпшення умов проживання, отримання якісних послуг за обґрунтованими цінами, контролювання рахунку об’єднання та створення резервного фонду для вирішення нагальних проблем.
Наприкінці зустрічі мешканці вирішили рухатися в напрямку створення ОСББ. Приємно бачити, що все більше людей хочуть дбати про своє майно та жити в комфортних умовах.
З приводу питань та роз`яснень щодо створення ОСББ ви можете звернутися до ресурсного центру підтримки ОСББ за адресою: м. Вінниця вул. Келецька, 65 або за номером телефону: 51-33-51, (067) 430-32-26