Новини: ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З СПІВВЛАСНИКАМИ БУДИНКУ
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З СПІВВЛАСНИКАМИ БУДИНКУ

2 жовтня, відбулася зустріч у дворі багатоквартирного будинку на лівобережній частині міста.

На запрошення співвласників, співробітники Ресурсного центру підтриски ОСББ та представники управляючої компанії провели інформаційну зустріч, де проінформували про таку форму самоорганізації, як об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, про ряд переваг об’єднання та про місцеві програми підтримки, які отримає об’єднання співвласників після створення ОСББ.
Мешканцям розповіли яким чином самоорганізуватися для ефективного управління власним будинком та прийняття демократичних рішень. В присутніх виникало багато питань, а саме: яким чином поліпшити умови проживання та як в подальшому, за розумну ціну, отримувати якісні послуги по утриманню свого будинку. На дані питання співвласники отримали обґрунтовані відповіді.
Дедалі усе більше мешканців нашого міста цікавлять питання створення ОСББ. На даний час у нашому місті уже створено 627 ОСББ в 673 будинках.
Консультації щодо створення ОСББ або допомогу у проведенні інформаційних зборів, у підготовці статуту, документів та протоколів зборів можна отримати у «Ресурсному центрі підтримки ОСББ» за адресою: вул. Келецька, 65, тел. (0432) 51–33–51, (067) 430-32-26.