Новини: ДРУГИЙ ВІННИЦЬКИЙ ФОРУМ «ОСББ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, САМООРГАНІЗАЦІЯ, ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ»
Керування дозволамиКерування дозволами

ДРУГИЙ ВІННИЦЬКИЙ ФОРУМ «ОСББ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, САМООРГАНІЗАЦІЯ, ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ»

7 листопада 2019 року відбулась масштабна подія - Другий Вінницький Форум ОСББ це Спільний проект Європейського союзу та Програми розвитку ООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES) Anastasia Lanina та Вінницька міська рада (відділ по розвитку ОСББ) Ігор Іванов, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) Олексій Плиненко, у партнерстві з ГО "Ресурсний центр підтримки ОСББ м. Вінниця" Евгений Иванович, який відвідали біля 150 учасників.
Доповідачі висвітлили важливі питання для голів правлінь ОСББ, а саме: Анастасія Ланіна регіональний координатор ПРООН про спільний проект ЕС/ПРООН «Houses»: результати та перспективи», Олексій Плиненко розповідав про допомогу, яку отримає ОСББ від регіонального консультанта Програми підтримки Фонду енергоефективності України, а також АБ «УКРГАЗБАНК» - банк партнер в межах програми «ЕНЕРГОДІМ» А. Федорович – начальник відділу ВОД АБ «УКРГАЗБАНК».
Дмитро Левицький – юрист розповів про зміни в законодавстві, про укладання договорів та надавав відповіді на запитання, які виникали у голів правлінь ОСББ по законодавству. Паралельно в сусідній залі Тетяна Бойко, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм громадської мережі Опора провела тренінг для журналістів про ОСББ – міфи і дійсність.
Віталій Чигур – начальник КП «Муніципальна варта» розповідав про правила благоустрою території міста Вінниці, як організувати біля свого будинку чистоту та порядок не порушуючи закон, та хто має контролювати та утримувати в належному стані дитячі майданчики, які знаходяться у дворах багатоквартирних будинків. А також надавав відповіді на запитання голів правлінь ОСББ.
П. Гриневич – директор КУП «ЕкоВін» розповів про договірні відносини з ОСББ, укладення договорів на вивіз сміття та про утримання сміттєвих майданчиків. Учасники отримали багато важливої інформації так, як дане питання не менш важливе в діяльності ОСББ.
А. Вельгус – директор КП «Вінницьке агентство нерухомості» розповів про представництво Вінницької міської ради на зборах співвласників багатоквартирних будинків, які планують або створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.
Р. Фурман – директор ДЖГ Взаємодія ДЖГ та ОСББ міста Вінниця відповідно до «Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр.».
Для голів правлінь ОСББ даний захід був дуже важливий та інформативний так як отримали нові знання та відповіді на багато запитань які виникають у функціонування ОСББ. Прийняли рішення про необхідність проведення круглих столів з представниками КП «Муніципальна варта» та КУП «ЕкоВін» для більш детальних обговорень питань, які виникають у процесі взаємодії.