Новини: ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!
Керування дозволамиКерування дозволами

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради звертає увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово- комунальні послуги» пільга надається у грошовій безготівковій або готівкій формі.
Безготівкова форма.
Розраховані департаментом соціальної політики суми пільг в безготівковій формі перераховані в АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика. Після проведення розрахунків, за наявності даних про номер мобільного телефону, пільговику АТ «Ощадбанк» надішле смс повідомлення про суму нарахованої пільги, яка перерахована надавачам послуг та суму, яку необхідно сплатити пільговику за спожиті комунальні послуги. Пільговик, після отримання смс повідомлення сплачує, як і раніше, частину вартості за спожиті комунальні послуги.
Готівкова форма
Пільговикам, які виявили бажання та до 15 жовтня 2019року подали заяву до департаменту соціальної політики на отримання пільг готівкою, виплата здійснюється «живими коштами» у зазначеній у заяві спосіб (через банківську установу чи відділення АТ Укрпошти.) Пільговик, після отримання готівки сплачує повну вартість за спожиті комунальні послуги.
Враховуючи зазначені зміни, платіж за спожиті комунальні послуги нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.
В зв’язку з тим, що відповідний механізм запроваджений в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим пільговикам суми пільг за жовтень 2019року. В такому разі просимо звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання в ЦНАП «Прозорий офіс». Сума пільги за жовтень буде донарахована в наступному місяці.