Новини: ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ В БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ В БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ

06.02.2020 року відбулась інформаційна зустріч в багатоквартирному будинку на правобережній частині нашого міста. Ініціативна група запросила співробітників Ресурсного центру підтримки ОСББ, для того щоб ознайомити всіх співвласників з такою формою управління будинком як ОСББ. Не дивлячись на морозний вечір, біля будинку зібралась велика кількість зацікавлених мешканців, які бажають покращувати умови свого проживання у будинку. Зустріч пройшла активно, присутні отримали вичерпні відповіді на запитання щодо створення об’єднання.
В даному випадку сусіди активні та організовані, тому що в будинку на даний час проведено багато ремонтних робіт власними силами, без участі управлінської компанії, на рахунок якої вони щомісячно сплачують внески. Тому співвласники зацікавлені в створенні об’єднання, щоб самостійно управляти своїм будинком.
З усіх питань, які виникають по процедурі створення ОСББ звертайтесь до «Ресурсного центру підтримки ОСББ м. Вінниці» за адресою м. Вінниця вул. Келецька, 65 ( 2-й поверх), телефони (0432)51-33-51, моб. (067)430-32-26.