Новини: ПРОВЕДЕНО ДВОТИЖНЕВІ КУРСИ ДЛЯ ГОЛІВ ПРАВЛІНЬ ОСББ.
Керування дозволамиКерування дозволами

ПРОВЕДЕНО ДВОТИЖНЕВІ КУРСИ ДЛЯ ГОЛІВ ПРАВЛІНЬ ОСББ.

Ресурсним центром підтримки ОСББ міста Вінниця спільно з Відділом по розвитку ОСББ ВМР та товариством «Знання» були організовані та проведені двотижневі навчальні курси на тему: «Основи бухгалтерського обліку та діловодства для ОСББ».
На навчанні Голови правлінь ОСББ отримали детальні роз’яснення щодо ведення бухгалтерського обліку, про кадровий документообіг, штатний розклад, розрахунки по оплаті праці та про податкову і бухгалтерську звітність неприбуткової організації ОСББ, юридичні питання по укладенню договорів, шляхи погашення заборгованості співвласників та питання по Держпраці щодо працевлаштування працівників та норми КЗпП України.
По закінченню курсів слухачі отримали відповідні сертифікати, масу задоволення і обмін досвідом, що продуктивно вплине на подальшу роботу Голів правлінь ОСББ.
Якщо ви Голова правління ОСББ і хочете взяти участь у наступних навчальних курсах, звертайтеся до Ресурсного центру підтримки ОСББ міста Вінниця за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька, 65 або за телефонами: (0432)57-33-57, (067)430-32-26.