Корисна інформація: ЯК РОЗПОЧАТИ РОБОТУ ОСББ? Відеосюжет "Твій Дім. Практика."
Керування дозволамиКерування дозволами

ЯК РОЗПОЧАТИ РОБОТУ ОСББ? Відеосюжет "Твій Дім. Практика."

Практика показує, що створити ОСББ це тільки пів справи. Не менш важливо вдало стартувати. Для цього потрібно вже на початку вирішити чимало питань. Яких саме ? Про це можна дізнатися ось з цього випуску програми Твій Дім. Практика. Відео прикріплюю до поста.

Додам тільки висновки, які ми зробили з досвіду нашої роботи:
• На старті роль грає час. Треба робити все швидко, оперативно, наполегливо. Цього можна досягти, якщо розподілите обов`язки між членами правління, хто яким питанням буде займатися. 
• Запам`ятайте, такого поняття як «передача з балансу на баланс» в умовах ОСББ немає. Будинок спільна сумісна власність всіх власників квартир і нежитлових приміщень. І крапка. Відсилайте всіх читати відповідні закони, укази, постанови, де про це написано. Зробіть собі копії цих документів і показуйте їх при нагоді всім опонентам.
• Щодо монополістів. Обов`язково викличте їх на звірку показників будинкових лічильників. Якщо не прийдуть, зафіксуйте ці дані на фото/відео. Якщо не хочуть укладати угоду, почекайте, коли їм перестане платити ЖЕК. Як правило, монополісти через пару місяців самі пропонують ОСББ підписати договір. 
• Дуже прискіпливо обирайте підрядників, якщо у вашому місті є з кого обирати. У нашому ОСББ фактично змінилися всі підрядні організації, з якими розпочинали працювати два роки тому. Але чи не найбільша проблема – двірники, які вміють якісно виконувати свою роботу. Ледве знайшли такого з енної спроби. 
Будемо вдячні, якщо ви поділитеся досвідом запуску ОСББ у вашому будинку. Що б Ви порадили тим об`єднанням співвласників, які тільки стартують.
Володимир Гуцул https://www.facebook.com/tviydimtv/